آموزش چرم دوزی, آموزش چرم دوزی رایگان

دوخت کیف چرمی چگونه است؟

دوخت کیف چرم

کیف های چرمی یکی از شیک ترین اکسسوری ها هستند و همواره طرفداران خاص خود را دارند. کیف های چرمی به دلیل عمر بالایی که دارند نسبت به دیگر کیف ها قیمت و ارزش بالایی دارند. دوخت کیف چرمی می تواند یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد در خانه باشد. در این دوره به طور کامل ابزار های مورد نیاز برای دوخت کیف چرمی، الگو کشی، برش و دوخت کیف چرمی برای شما بیان شده است. شما با استفاده از این دوره به طور کامل می توانید بر این مباحث مسلط شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. برای شروع دوره های آموزش چرم دوزی به وسایلی مانند چرم، سمبه، نخ چرم دوزی، سوزن، پانچ، آستر، اکسسوری های مختلف و … نیاز دارید.

دوخت کیف چرمی یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد!

کیف های چرمی یکی از شیک ترین اکسسوری ها هستند و همواره طرفداران خاص خود را دارند. کیف های چرمی به دلیل عمر بالایی که دارند نسبت به دیگر کیف ها قیمت و ارزش بالایی دارند. دوخت کیف چرمی می تواند یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد در خانه باشد. در این دوره به طور کامل ابزار های مورد نیاز برای دوخت کیف، الگو کشی، برش برای شما بیان شده است. شما با استفاده از این دوره به طور کامل می توانید بر این مباحث مسلط شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

لوازم مورد نیاز برای آموزش

برای شروع دوره شما به وسایلی مانند چرم، سمبه، نخ چرم دوزی، سوزن، پانچ، آستر، اکسسوری های مختلف و … نیاز دارید. برای اینکه بتوانید یک کیف عالی آماده کنید باید انواع چرم را هم به خوبی بشناسید. شناخت انواع چرم به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید چرم مناسب برای هر کیف مورد نظر خود را به راحتی تشخیص دهید.

 

ابزار مورد نیاز برای دوخت کیف چرم

 

 الگوی کیف بزرگ چرمی چگونه باید باشد؟

برای دوخت کیف چرمی نیاز دارید که در ابتدا ابزار مورد نیاز آن را تهیه کنید. برای شروع باید یک چرم با جنس خوب را انتخاب کنید زیرا در کیفیت کیف خروجی حتی دوخت کیف چرم ساده، بسیار تاثیر می گذارد. سپس بر اساس مدل مد نظر خود می توانید الگوی کیف را طراحی کنید. الگوی کیف های بزرگ را باید با دقت بسیار زیادی آماده کنید یا از الگوهای آماده استفاده کنید. زیرا مقدار چرمی که برای این کیف ها استفاده می شود بسیار زیاد است و در صورت اشتباه هزینه زیادی هدر خواهد رفت. مرحله کشیدن الگو در آماده سازی یک کیف چرمی بسیار مهم است؛ زیرا خروجی کار تا درصد بالایی به این مرحله وابسته است.

 

الگوی کیف چرم بزرگ

اگر به چرم دوزی علاقه دارید دوره مناسبتان را در دوره های آموزش چرم دوزی بیابید.دوره دوخت و تکمیل کیف زنانه با چرم مصنوعی و طبیعی یکی از جامع ترین دوره های آموزشگاه چرم دوزی می باشد.

 

دوخت ساک چرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =